FIRMA:

Marlena Drobot

Jest trenerem oraz inżynierem.
Jest absolwentką Wojskowej Akademii Technicznej, kierunku inżynieria materiałowa oraz Politechniki Warszawskiej, kierunku mechanika i budowa maszyn.
W 2017r. postanowiła zmienić swoją ścieżkę kariery, bo jak sama uważa lepiej czuje się w roli przedsiębiorcy/stratega, aniżeli „pracownika technicznego”.
Od 2018r. pracuje na stanowisku trenera/szkoleniowca. Ukończyła warszawską szkołę biznesu, uzyskując międzynarodowe uprawnienia International Business Trainer oraz coacha (CFC) Coaching Fundamentals Certificate realizowany przy współpracy Noble Manhattan Coaching.
Biznes zna od podszewki, przeszła przez stopnie pracownika średniego szczebla w branży FMCG oraz RETAIL, inżyniera oraz wspólnika w zarządzaniu nieruchomościami.
Od momentu, kiedy została trenerem za swój największy sukces uznaje stworzenie autorskiego cyklu warsztatów/kursu, który został stworzony po to, aby poprawić jakość Twojego życia w sferze pracy/zawodu/kariery zawodowej.
Co to ma wspólnego z biznesem?
Jak sama twierdzi, bardzo wiele. Według niej świadoma, zaplanowana ścieżka zawodowa jest to pierwszy krok do poczucia spełnienia w sferze zawodowej. Wyobraźcie sobie przedsiębiorcę, pracownika, który nie lubi swojej pracy. Pomyślcie, jak wpływa to na rozwój tej osoby oraz firmy w jakiej pracuje.
Marlena ma wiele planów na przyszłość. Wszystkie dotyczą misji, którą sobie wyznaczyła. Zwiększanie świadomości ludzi, po to by mogli wykorzystując swój potencjał, dostępne zasoby oraz istniejące możliwości, rozwiązywać problemy.
Prywatnie od ponad 8 lat czynnie uprawia sport, chodzi do teatru, kina, czyta książki. Od około dwóch lat regularnie biega z grupą białostockich biegaczy. Ma na swoim koncie kilka oficjalnych i nieoficjalnych półmaratonów oraz maraton. W 2019r. zadebiutowała na deskach Teatru Dramatycznego. Uwielbia spędzać czas z dziećmi, piesze wędrówki po górach, odpoczynek w lesie oraz nad jeziorem.

Marlena Drobot - trener biznesowy