FIRMA:

RMC Tank

KONTAKT:

RMC TANK
Rental Menagement Control
tel. +48 518 605 750
info@rmctank.com
ul. Składowa 7
Białystok 15-399
www.rmctank.com


Nasza firma oferuje do wynajęcia prawie 100 różnych typów tank kontenerów m.in. ISO tank kontenery, SWAP tank kontenery (SWAP BODY), tank kontenery do przewozu gazów, bitum oraz produktów sypkich, dedykowane zarówno do transportu jak i magazynowania. Naszymi klientami są firmy transportowe, operatorzy logistyczni, producenci i dystrybutorzy chemii, produktów spożywczych i gazów.

Wynajem i serwis tank kontenerów

Eksperci RMC Tank ściśle współpracują z klientami w celu doboru najbardziej optymalnego rozwiązania, zarówno na etapie wyboru tank kontenera jaki i w trakcie jego użytkowania. Bezpieczeństwo i jakość we wszystkich obszarach to najważniejsze priorytety dla RMC.

Wynajem naczep pod tank kontenery

Oferujemy wynajem specjalistycznych, ultra lekkich naczep przystosowanych do przewozu wszystkich rodzajów tank kontenerów renomowanych producentów. Wyposażone w hamulec postojowy, podnoszone osie, pełny ADR etc.

Części do tank kontenerów

Prowadzimy sprzedaż części do tank kontenerów: m.in. uszczelki do włazów, uszczelki do zaworów, zawory rozładunkowe, termometry, manometry, zawory ciśnieniowe, pokrywy, drabiny, barierki, węże rozładunkowe, złącza etc.

Wynajem Tank kontenerów