Pieczątki Białystok – Ekspresowe wykonanie 22 lutego, 2022

Pieczątki nie straciły na znaczeniu, mimo, że cyfryzacja mocno objęła wszystkie dziedziny naszego życia. Pieczątka jest nadal niezbędna w wielu przypadkach. Zawieranie umowy, wystawianie dokumentów czy staranie o kredyt – to jedynie niewielki ułamek przypadków, gdy pieczątka firmowa jest nieodzowna. Wyrabianie pieczątek w Białymstoku

Różne rozmiary pieczątek umożliwiają dopasowanie do ilości danych, które chcemy zawrzeć. W przypadku pieczątki firmowej, gdzie tych danych jest sporo, idealna będzie pieczątka o wymiarach 47x18mm (C30) lub nawet większa, gdzie możemy umieścić również logo: 59x23mm (C40). Pieczątki imienne, stanowiskowe lub z numerem uprawnień zawodowych nie wymagają wiele miejsca, dlatego wystarczą do tego 3-4 linie tekstu w stemplu C20 o wielkości 38x14mm.

Ekspresowe wykonanie pieczątek w Białymstoku

Najtrwalszymi i służącymi najdłużej są pieczątki wykonywane techniką laserową. W gumie stemplarskiej możemy wygrawerować nawet małą czcionkę, która po odbiciu będzie doskonale czytelna. W połączeniu z solidnymi automatami stemplaskimi otrzymamy trwały produkt, który posłuży nam długie lata.

Różne wielkości pieczątek. Automaty samotuszujące marki Colop

Potrzebujesz pieczątki? Zamów ją już dziś!

Clouds Studio Graficzne | ul. Składowa 7 lok. 107 | Białystok | tel. 600 288 355 | e-mail: clouds@clouds.pl